Nabízím

KALENDÁŘ AKCÍ

LEKCE S VAŠÍM VLASTNÍM KONĚM
ZE ZEMĚ I ZE SEDLA
ze sedla se zaměříme na uvolněný sed, rozvoj pohybu koně, uvolnění, pochopení a spolehlivost, ale i drezurní a skokový výcvik, řešení problémů
samozřejmostí je také pomoc s obsedáním koní
po předchozí dohodě je možné přijet i k nám s vlastním koněm na individuální pobyt
cena: 500 Kč + cesta

undefinedPOZNEJME SE S KONĚM
INDIVIDUÁLNÍ, PÁROVÉ ČI RODINNÉ SETKÁNÍ
prožitkové setkání s koňmi
zaměřené na osobní rozvoj, pochopení vlastních omezení a překážek a rozvoj komunikace
koně umí perfektně odhalit každý rozpor, který se v nás odehrává a tím pádem nám i ukázat cestu k souladu a vnitřnímu klidu
zkušenosti s koňmi nejsou třeba
probíhá na Statku Český Dvůr
individuál: od 900 Kč
rodinný workshop: od 2 500 Kč

S KOŇMI K ROVNOVÁZE
S NAŠIMI KOŇMI, DĚTEM I DOSPĚLÝM
výcvik pro jezdce všech úrovní, zaměřen nejen na sportovní ježdění, ale zejména na pochopení jezdectví, posilování středu těla a nastavení respektující komunikace
naši koně jsou spolehlivými parťáky všem jezdcům
jezdíme i bez sedla/bez uzdečky
na Statku Český Dvůr
cena: od 700 Kč/75 min

SEMINÁŘE, KURZY A SOUSTŘEDĚNÍ
kurzy a semináře zaměřené na jezdecký výcvik, sebepoznání a další témata
většina akcí je pořádána ve spolupráci s naším spolkem EQUITAT
ráda uspořádám libovolný seminář i ve Vašem areálu
KALENDÁŘ AKCÍ

WORKSHOPY PRO FIRMY

Principy tréninku

  • Všestranně – zejména se věnujeme drezuře, parkuru a working equitation. Na kurzy však jezdí jezdci všech odvětví a disciplín. Myslíme si, že každý kůň má být všestranný a tak k tréninkům přistupujeme. Chceme koně uvolněného, přemýšlivého, spokojeného a samostatného.
  • Ze sedla i ze země – obojí je pro nás velmi důležité. Při komunikaci s koněm nezáleží, jestli zrovna stojíte na zemi, nebo sedíte nahoře. Principy práce jsou stejné a je třeba umět obojí. Kombinujeme práci ze země i se sportovním ježděním.
  • Člověka i koně – je třeba rozvíjet celou dvojici. Jak po fyzické, tak po mentální stránce. Stejně jako platí to, že neuvolněný jezdec nikdy nebude mít uvolněného koně, platí i to, že pokud neporozumíme svému chování, nebudeme mít šanci porozumět svému koni.
  • Individuálně – každá dvojice chce a potřebuje něco jiného, snažíme se věnovat všem se stejným úsilím.
  • Bezpečně – naším cílem je spolehlivý kůň, který je bezpečný pro veškerou manipulaci, proto učíme jezdce i koně zvládat nejrůznější stresové situace od igelitových pytlíků přes pyrotechniku po vše, co nás napadne. Nechceme koně „zvyknout“ a „otupět“, ale pouze ho i jeho majitele v bezpečném prostředí naučit správné reakci.
  • Svobodně – chceme koně, který nám dá zpětnou vazbu na cokoli, co děláme. Netoužíme po robotovi, který slepě plní naše přání. Baví nás odlišné povahy koní. Právě jejich autentické projevy nám dávají možnost dozvědět se, kdo jsme.